KONTAKTI

MONTER – STROJARSKE MONTAŽE

dioničko društvo za izgradnju industrijskih postrojenja

Ulica Oktavijana Miletića 2, 10090 Zagreb, Croatia

Telefon: +385 1 3703 080
Fax: +385 1 3703 072
E-mail: monter@monter-sm.hr
www.monter-sm.hr

Logo MONTER-SM color
Stjepan Novak, predsjednik Uprave
stjepan.novak@monter-sm.hr
Dejan Rokić, član Uprave
Direktor  Sektora komercijale i razvoja
dejan.rokic@monter-sm.hr
Nenad Barić, voditelj Odjela nabava i skladište
nenad.baric@monter-sm.hr
Emil Barić, voditelj Odjela razvoja i inženjeringa
emil.baric@monter-sm.hr
Marko Lisičar, direktor Tehničkog sektora
marko.lisicar@monter-sm.hr

 

Domagoj Nedved, direktor Odjela montaže
domagoj.nedved@monter-sm.hr
Darko Grbavac, direktor Odjela proizvodnje i tehničke pripreme rada
darko.grbavac@monter-sm.hr
Goran Lesan, voditelj Odjela tehničke pripreme rada
goran.lesan@monter-sm.hr
Dražen Vrbka,  voditelj Odjela održavanje
drazen.vrbka@monter-sm.hr
Tomislav Kelava,  Direktor Sektora upravljanja kvalitetom
tomislav.kelava@monter-sm.hr
Jasna Eršek,  Direktor Financijsko računovodstvenog sektora
jasna.ersek@monter-sm.hr
Branka Plazina Gašpar,  voditelj Sektora općih poslova
branka.plazina.gaspar@monter-sm.hr
Krunoslav Rajtar,  voditelj Odjela ZNR i ZOP
krunoslav.rajtar@monter-sm.hr
Ivan Babić,  voditelj Odjela informatika
ivan.babic@monter-sm.hr

PRAVNI PODACI

OIB 13887374452
MB 03212963
Trgovački sud u Zagrebu
MBS 080004099
Temeljni kapital 18.867.600,00 kuna uplaćen u cijelosti
Zagrebačka banka d.d.
Račun: 2360000-1101209896
IBAN: HR7823600001101209896
SWIFT: ZABAHR2X

Privredna banka Zagreb d.d.

IBAN: HR87 2340 0091 1111 3705 8
SWIFT: PBZGHR2X